Gönderen Konu: İnşaat Güvenlik Filesi Fiyatı  (Okunma sayısı 218 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bilcodweb

  • Nefer
  • *
  • İleti: 42
  • Rep: 0
    • Profili Görüntüle
İnşaat Güvenlik Filesi Fiyatı
« : Mayıs 11, 2018, 10:21:13 öö »

İnşaat güvenlik filesi fiyatlarıkullanılacağı alan, metrekare, renk ve malzemeye göre farklılık göstermektedir. Günümüzde kullanımı zorunlu hale gelen bu ağlar. Şantiyelerde personellerin rahat ve güvenli çalışmasını sağlamaktadır. İnşaat filelerinin temel amacı yukarıdan personel ve malzeme düşmesini engellemektir. TSE 1263 kanuna göre ikinci kattan itibaren inşaat güvenlik ağı bulunmalıdır. Ayrıca her 3 katta bir güvenlik ağı bulunmalıdır. Riskli çalışma ortamlarından biri olan inşaatlarda çalışan güvenliğinin sağlanması gerekmektedir. Ülkemizde çoğu iş kazası şantiye alanlarında gerçekleşir. Bunun minimum düzeye indirilmesi için gerekli kanun ve çalışmalar yapılmaktadır.
Bu anlamda sık sık inşaat denetimleri yapılarak gerekli önlemler alınmaya çalışılmaktadır. İnşaat güvenlik filesi özelliklerinden bahsetmek gerekirsek. Bu ürünler genellikle naylon polyamid ipten üretilmektedir, bu iplerin belirleyici özelliği fazla ağırlık kaldırması ve her türlü hava koşullarına karşı dayanıklı olmasıdır. 4, 6, 8, 10 mm olmak üzere farklı ölçüleri mevcuttur. Bunun yanı sıra istenilen renkte file çalışması gerçekleştirilmektedir.
Farklı sistem çeşitleri olan bu ürünler arasında en çok tercih edileni konvansiyonel sistemdir. Yarım ağ şeklinde kurulan bu sistemde düşen personel veya malzeme ağın içinde kalır. Diğer sistemlere göre maliyet açısından da uygundur. İnşaat güvenlik ağı fiyatları olarak ta metrekare ağ fiyatı artı montaj ücreti alınmaktadır. Ağ üretimi yapan pek çok firma bulunmaktadır bu firmalar arasından size en uygun olanını bulabilir güvenli bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.


Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş twitter