Gönderen Konu: Kurumsal SEO  (Okunma sayısı 224 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bilcodweb

  • Nefer
  • *
  • İleti: 42
  • Rep: 0
    • Profili Görüntüle
Kurumsal SEO
« : Mayıs 14, 2018, 01:02:46 ös »

Kurumsal SEO firma veya şirketlerin reklam ve tanıtım planlamaların de yer verdiği en önemli hizmet çeşitidir. Dijitalleşmenin yaygınlaştığı şu günler de istenilen hedef kitleye en kolay ulaşım imkanı internet aracılığıyla olmaktadır. Türkiye nüfusunun yaklaşık %60’lık kısmı aktif olarak mobil, tablet ya da bilgisayarlardan internet kullanmaktadır. Ürün ya da hizmet anlamında da araştırmaların yapıldığı en yaygın mecra olan internet ile varmak istenilen sonuca daha kısa yoldan ulaşılır.
Genel olarak kurumsal firmaların kendi sektörlerinde aranan kelimeler de en üst sırada yer almaları için başvurdukları kurumsal seo hizmeti, dijital pazarlama yöntemi içerisinde yer almaktadır. Kurumsal SEO, markanın değerini yükseltmek için en önemli yöntemdir. Ancak bu yöntemi uygularken unutulmaması gereken bazı unsurlar yer alır. Amacınız sadece tıklanma almak olmamalıdır. Doğru hedef kitle tarafından tıklanma almak ve hedef kitlenin dikkatini çekmek olmalıdır.
Profesyonel bir SEO uzmanı bu ikisi arsında ki ayrımı çok iyi görür ve çalışmalarını bu yönde gerçekleştirir. Sadece trafiği arttırmak için yapılan çalışmalar kısa sürelidir. Uzun vadede başarıyı garanti eden çalışmalar yapmak ve bu planı oturtmak hem Google da yükselmenizi sağlayacak hem de müşteri potansiyelinizi arttıracaktır.
Örneğin bebek sandalyesi satan bir firma iseniz hedef kitleniz ebeveynler özellikle anneler olmalıdır. Profesyonel SEO danışanları bu kitlenin arayacağı anahtar kelimeleri bulur ve çalışmalarını bu yönde devam ettirir. Ancak sitenin hitlerinin Artmasında SEO tek başına etkili değildir.
SEO ile müşteriyi siteye çekersiniz ancak müşterinin dikkatini çeken bir tasarımda ya da istediğini bulacağı bir site sahibi değilseniz. Aradığınız verimi bulamayacaksınız. Bunun yanında [size=78%]Kurumsal SEO[/size] [/size][size=78%]her zamana sosyal medya ile desteklenmelidir. Haftalık belli paylaşımlar yapılmalı ve reklam çalışmaları düzenlenmelidir.[/size]
Çok basit gibi görünen bu hizmetten yararlanacaksanız mutlaka profesyonel bir destek almalısınız ki hedeflerinize kısa yoldan ulaşabilesiniz.


Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş twitter